Львівський форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Львівський форум » Медицина » Вітаміни для дитини


Вітаміни для дитини

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Друзі, а які ви купуєте вітаміни своїм дітям? Мені дуже треба підібрати хороші. Лікарі радять різне.

0

2

Тоді варто самостійно повивчати складники, щоб обрати найкраще для своєї дитини. Я завжди вивчаю складники.

0

3

Ми беремо Мультимакс Омега 3 https://multimax.ua/ комплекс вітамінів с д цинк, то дуже хороші вітаміни. Для дітей нема кращих в аптеках України. Це не лише наш досвід, багато батьків це можуть підтвердити. Тож, зверніть увагу. Я думаю, що і вам, і вашим дітям вітаміни дуже сподобаються.

0

4

Коли визначитесь з вітамінами для дітей то раджу купити їх в аптеці. але ціни в аптеках дуже різні. для того щоб обрати аптеку з найнижчою ціною на ваш препарат подивитесь його сайті аптечного агрегатора.

0

5

Пробіотики симбітер  для дітей стали справжнім порятунком для нашої родини. Наш син часто страждав від проблем із травленням, і ми вирішили спробувати пробіотики. Після кількох тижнів використання ми помітили значне покращення. Дитина перестала скаржитися на біль у животі, і його апетит покращився. Пробіотики легко давати дитині, і вона навіть любить їх смак. Це справді допомогло нам упоратися з проблемами шлунка нашої дитини, і ми раді, що спробували цей продукт.

0


Вы здесь » Львівський форум » Медицина » Вітаміни для дитини


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно